• strefa-pacjenta

Podczas zmiany pieluszki nie należy podnosić dziecka za pupę i nóżki, ponieważ jest to niebezpieczne dla stawów biodrowych.

123

Bezpieczne obracanie dziecka na bok.
Rękę układamy pod nóżką niemowlaka chwytając udo drugiej nóżki w pobliżu biodra. Drugą ręką podtrzymujemy rączkę i pupę dziecka, delikatnie przetaczając dziecko na bok. Gdy dziecko leży na boku łatwo podsunąć pieluszkę.

456

Skuteczne zabezpieczenie przed odparzeniem.
W pierwszej kolejności smarujemy kremem skórę pachwin pamiętając, aby zachować kierunek od przodu do tyłu, następnie nakładamy krem na pośladki. Przyjemniej będzie, gdy przed nałożeniem kremu ogrzejemy go w swoich dłoniach.

789

A teraz wystarczy zapiąć pieluszkę! :-)

Stosowanie preparatów Alantan Plus poprawia regenerację naskórka, elastyczność i gospodarkę wodną skóry dziecka. Można go stosować na skórę całego ciała. Jest bezpieczny już od pierwszego dnia życia. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

 

Konsultacja medyczna: mgr Małgorzata Subocz - Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyz każdy lek niewłaściwie użyty zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy, ul. Chłodna 56/60, 00-872 Warszawa, tel./fax: (22) 654 15 87